plisy Poznań
poradnik

Jak plisy wpływają na jakość Twojego życia

Plisy to najlepszy sposób na to, aby w Twoim domu zapanował wymarzony komfort. Dzięki nim swoje codzienne czynności wykonasz szybciej i sprawniej, a w wolnych chwilach będziesz mógł się cudownie zrelaksować. Zyskasz lepsze samopoczucie i upragniony spokój. Jednak to nie wszystkie zalety plis. Przedstawiamy kolejne, które przekonają Cię, że to naprawdę korzystna inwestycja.

Poznaj wszechstronne plisy

Niepowtarzalny design

Plisy zachwycają delikatną oraz unikalną strukturą. W oknach prezentują się niezwykle lekko i zawsze świeżo. Łatwo je dopasujesz zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym z masywnymi meblami, jak i w stylu nowoczesnym, w którym króluje minimalizm. Dzięki osłonom przeciwsłonecznym o niepowtarzalnej harmonijkowej strukturze okna wspaniale wyróżniają się na tle pozostałego wystroju przestrzeni. Możesz je montować na małych i dużych przeszkleniach, a także w oknach o niestandardowych kształtach. Jeśli po zamontowaniu osłon przeciwsłonecznych nadal ci czegoś brakuje, to połącz plisy z eleganckimi zasłonami.

Wyjątkowa funkcjonalność

Kiedy lato kojarzy Ci się z przegrzanym pomieszczeniem, z oślepiającymi promieniami słonecznymi oraz ze złym samopoczuciem, to jest to pierwszy sygnał, aby pomyśleć o montażu praktycznych plis. Te osłony świetnie sobie radzą z zadaniami, które do tej pory wydawały ci się nie do zrealizowania. Przede wszystkim skutecznie chronią wnętrza mieszkalne i komercyjne przed zbyt oślepiającym światłem słonecznym. Kiedy osłonisz przeszklenia plisami, to w pomieszczeniu nadal jest jasno i panuje w nim przyjemna temperatura. Kiedy plisowana tkanina pięknie filtruje promienie, domowa przestrzeń staje się bardziej przyjazna i tworzy się w niej wyjątkowa atmosfera.

Plisy poprawiają widoczność w domowym pomieszczeniu. Osłaniając okno, możesz wreszcie zapomnieć o świetle słonecznym odbijającym się w ekranie monitora. Nawet w ciągu dnia plisy dają ci szansę na stworzenie odpowiednich warunków i specjalnego klimatu do oglądania TV lub na wyświetlanie filmów z projektora. 

Sprawdzona izolacja termiczna

Plisy to nie tylko skuteczna ochrona przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Innowacyjna tkanina zapewnia lepszą izolację termiczną. Możesz wreszcie zapomnieć o przegrzanym pomieszczeniu. Kiedy okno osłonisz plisami, we wnętrzu zapanuje przyjemna temperatura. Dobrą wiadomością jest też to, że plisowane osłony dają ci szansę na efektywne obniżenie rachunków za energię.

Zalety plis

  • wyjątkowa wytrzymałość
  • niepowtarzalny design
  • wysoka odporność na wilgoć i osiadanie kurzu
  • łatwy montaż i sterowanie
  • proste czyszczenie
  • sprawdzona elastyczność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb: plisy można odsłaniać od dołu lub od góry

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.