Moskitiery

Jakie moskitiery na okna

Lato to pora, kiedy masz ochotę cieszyć się świeżym powietrzem. Otwarte okna dają możliwość solidnego przewietrzenia mieszkania. W ciepłe dni pojawia się zwykle jeden problem – owady. Jeśli nie chcesz gościć u siebie nieproszonych, brzęczących i kąśliwych gości, warto abyś pomyślał o tym, jakie moskitiery na okna sprawdzą się najlepiej.

Funkcjonalne moskitiery do montażu na oknach

Najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdza się w oknach w mieszkaniu, domu lub lokalu komercyjnym, jest moskitiera kołnierzowo-ramkowa. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, przemyślana konstrukcja, łatwość montażu oraz obsługi przynosi ogromną satysfakcję z użytkowania.

Estetyczny wygląd

Moskitiery ramkowo-kołnierzowe składają się z trwałej i przejrzystej siatki z włókna szklanego zaciśniętej na aluminiowej ramie. Prezentują się bardzo estetycznie. Siatka nie marszczy się, a także nie ogranicza widoczności.

Jak montuje się moskitiery na okna

Moskitiery na okna typu kołnierzowo-ramkowego nakłada się na ramę za pomocą specjalnych obrotowych uchwytów. Każdy uchwyt można dostosować do odpowiedniej grubości ramy okiennej. Moskitiery można montować na oknach PCV i drewnianych.

Korzyści z montażu moskitier

Przede wszystkim moskitiery skutecznie ochraniają twoje mieszkanie przed komarami, osami, muchami, muszkami,  ćmami itp. Takimi okazami przyrody możesz zachwycać się na zewnątrz. W domu dzięki moskitierze śpisz spokojnie. Nie jesteś narażony na dokuczliwy dźwięk latających much czy bolesne ukąszenia komarów.

Siatki z milimetrowymi otworami nie tylko ograniczają do minimum wpadanie do domu owadów. Są też skuteczną zaporą dla pyłków i smogu, szczególnie wtedy, jeśli mieszkasz blisko ulicy lub placu budowy.

Moskitiery chronią twoje domowe przestrzenie w ekologiczny sposób. Chemiczne specyfiki na owady mają szkodliwy wpływ także na twoje zdrowie. Jeśli jesteś alergikiem lub masz małe dzieci, moskitiera jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Kolejną zaletą montażu moskitier ramkowo-kołnierzowych jest oszczędność pieniędzy. Chemiczne środki na owady szybko się zużywają, natomiast raz zakupiona wysokiej jakości moskitiera może służyć ci przez kilka lat.

Łatwość montażu, możliwość utrzymania w czystości, a także trwałość i solidność wykonania dają moskitierom ramkowym przewagę nad innymi rozwiązaniami służącymi do walki z owadami.

Możesz również polubić…