Rolety

Rolety na wymiar, czyli rolety na nietypowe okna

Kiedy budujemy dom, szukamy innowacyjnych rozwiązań i wybieramy wyłącznie to, co nam się podoba. Nie zawsze pamiętamy o tym, że na nietypowe okna, z czasem, też będziemy potrzebowali osłony przed dużym nasłonecznieniem, na przykład w postaci rolet na wymiar.

Ma to szczególne znaczenie w przypadku sypialni na poddaszu, gdzie ściany mają skosy i nie uda się zamontować standardowego okna.

Nie ma powodu do zmartwienia

Istnieje bowiem możliwość zamówienia nie tylko rolet, ale także żaluzji na wymiar.

Czy warto podjąć taką decyzję?

Z pewnością. Wyobraźmy sobie, że kupujemy rolety w markecie. Sprawdziliśmy wymiary, wszystko powinno się zgadzać, pomimo tego po powrocie do domu okazuje się, że rolety czy żaluzje są o co najmniej kilka centymetrów albo za wąskie, albo za szerokie.

W każdym z tych przypadków nie jest to komfortowa sytuacja. Czy nie byłoby prościej oszczędzić sobie stresu i rozczarowania?

Trudno sobie wyobrazić, że w produkcji masowej znajdą się rolety materiałowe na wymiar, które spełniłyby nasze oczekiwania.

Złożenie zamówienia na rolety bądź żaluzje robione na wymiar to najlepsze rozwiązanie

W markecie budowlanym nikt nie będzie przejmował się tym, czy dana roleta jest cztery czy pięć centymetrów za szeroka.

Dlatego roleta robiona na wymiar idealnie będzie pasowała do naszego okna. Kupowanie w markecie budowlanym nie jest dobrym pomysłem. Nawet standardowe rolety nie zawsze są dobrze wymierzone, a cóż dopiero rolety czy żaluzje na nietypowe okna.

Korzyści płynące z zakupu rolet na wymiar

Proponujemy bezpośredni kontakt z producentem, dzięki czemu na pewno będą Państwo zadowoleni. Można bowiem dopasować rolety do każdego – nawet najmniejszego – okna, choćby miało być tylko otworem w dachu.

Jest jeszcze inny aspekt godny poruszenia – w przypadku rolet zamawianych na wymiar tylko raz zainwestujecie Państwo pieniądze, oszczędzając sobie tym samym podwójnego wydatku.

Możesz również polubić…