Rolety

Rolety w delikatnych kolorach

Okna są reprezentacyjnym elementem wnętrza, które powinny być po prostu pięknie ubrane, dlatego ich aranżacja jest jedną z kluczowych w całym wystroju. Musi wyróżniać się wysokimi walorami estetycznymi, harmonizować z przyjętym stylem, a także spełniać bardzo ważne funkcje – sterowania naturalnym światłem. Ciekawe i delikatne rolety są prawdziwym dziełem pozwalającym na osiągnięcie spektakularnego efektu, zwłaszcza jeśli wybór padnie na materiały w subtelnych odcieniach.

Jasne i ciepłe

Kolory jakimi się otaczamy mają bardzo duży wpływ na wygląd poszczególnych pomieszczeń, kreują je, modelują i sprawiają, że sami w ich obecności czujemy się dobrze. Jasne rolety okienne to rozwiązanie idealne, doskonale wpisujące się w koncepcję stworzenia ciepłej, przytulnej i optymistycznej przestrzeni.

Transparentne materiały wyróżniają się większą przepuszczalnością światła, rozpraszając je jednocześnie i sprytnie modelując docierające promienie słoneczne. Dodatkowo, zapewniają intymność i chronią prywatność przed ciekawskimi sąsiadami.

Gra w kolory

Jasne rolety dodają blasku i nieprzemijającej, wiosennej świeżości. Modne pastele wkradły się we wnętrza minimalistyczne i stanowią jedną z ważniejszych dekoracji. Podobny charakter mają w mieszkaniach i biurach urządzonych wedle nowoczesnych zasad designu. Z jednej strony bardzo wyraziste, z drugiej absolutnie nienarzucające się są elegancką oprawą okna.

Paleta barw i różnorodność tkanin – od złamanej bieli, po motywy drewnopodobne – pozwalają stworzyć unikatowe wnętrze. Chcąc połączyć naturalność, eko i praktyczność można sięgnąć po materiały inspirowane przyrodą, z printami liści czy wiernym odtworzeniem kory drzewa. Z kolei w dziecięcych pokojach idealnie sprawdzą się pudrowe odcienie różu, bądź ciepłe błękity.

Wytworne, transparentne tkaniny z błyszczącymi elementami doskonale dopełnią eleganckiego charakteru salonu, natomiast materiały z motywami kwiatowymi perfekcyjnie wpiszą się w koncepcję sielskości. Szukając rozwiązania uniwersalnego, które przetrwa wszystkie późniejsze modernizacje mieszkania warto postawić na gładkie i trwałe rolety w neutralnych, delikatnych odcieniach.

You may also like...