Rolety

Rolety w jasnych barwach

Chcąc wprowadzić do swoich czterech kątów nieco świeżości i przede wszystkim światła, warto zdecydować się dekoracje okienne utrzymane w barwach jasnych. Tego typu rolety zdecydowanie uatrakcyjnią pokój dzienny, salon czy kącik naszego dziecka.

Funkcjonalność i estetyka

Produkty jasne bardzo dobrze nadają się również do optycznego zwiększenia metrażu naszego domu bądź mieszkania, dlatego są szczególnie zalecane do pomieszczeń niewielkich.

Skutecznie przepuszczają one światło, więc możemy być pewni, że nasze cztery kąty zawsze będą w sposób odpowiedni oświetlone. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na nieco grubszy materiał, zyskamy również bardzo dobrą ochronę podczas upalnych dni.

Kolorystyczna rewolucja

Wybór jest naprawdę szeroki. Znaleźć można przede wszystkim produkty charakteryzujące się śnieżnobiałymi odcieniami, które idealnie współgrają z jasnymi ścianami i drewnianą podłogą.

Godne polecenia są także rozwiązania beżowe, błękitne oraz lekko różowe. Zdecydować możemy się zarówno na rolety gładkie, jaki i wykorzystujące różne rozwiązania z dziedziny wzornictwa. Delikatne fale, kwiatki czy kamienie w sposób zdecydowany rozszerzą nasze możliwości dekoracyjne.

Wprowadź do mieszkania trochę słońca

Warto zwrócić szczególną uwagę na wspomniane już produkty słoneczne. Wyróżniają się one różnymi odcieniami koloru żółtego, który idealnie rozświetli nasze pomieszczenia. Tego typu tkaniny bardzo dobrze sprawdzą się w pokoju dziecięcym, w którym powinno znaleźć się jak najwięcej światła.

Tkanina transparentna, żakardowa, ozdobna czy gładka okaże się rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym. W przypadku jasnych barw bardzo często nie potrzebujemy więc dodatkowych ozdób na okna. Wpasują się one bowiem do każdego pomieszczenia, możemy także zdecydować się na wiele atrakcyjnych połączeń z kolorami ścian czy mebli.

Możesz również polubić…