Rolety

Rolety w kasetach – Praktyczna dekoracja okienna

Rolety w kasetach to jeden z najchętniej wybieranych modeli, jeśli chodzi o osłony okienne. Pozwalają skutecznie ochronić się przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, jednocześnie niewiele kosztując i będąc łatwymi w montażu.

Zalety rolet w kasetach

Kupując osłonny okienne, najczęściej stawiamy na rolety w kasetach – większość z nas nawet nie bierze pod uwagę innych opcji. Co sprawia, że kasety cieszą się tak wielką popularnością? Przede wszystkim ich funkcjonalność. Rolety w kasetach:

  • są łatwe w montażu i nie powodują trwałego uszkodzenia okna,
  • ładnie się prezentują i zapewniają skuteczną osłonę przed światłem dobiegającym z zewnątrz
  • zapewniają pełną intymność, szczelnie chroniąc przed spojrzeniami przechodniów,
  • są niedrogie.

Efektowna dekoracja do mieszkania

Co więcej, dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, rolety w kasetach świetnie pasują do każdego wnętrza, tworząc z nim spójną całość i stanowiąc nie tylko praktyczny dodatek, ale również ciekawą dekorację. Gładka, jednokolorowa roleta idealnie wpasuje się w ascetyczne, minimalistyczne wnętrze, ozdobiona kwiatami czy barokowym deseniem będzie niezwykle efektowną ozdobą w nieco bardziej eklektycznym stylu klasycznym czy nowoczesnym.

Klasyczne rolety w kasetach

Obok klasycznych jednokolorowych rolet w naszym sklepie oferujemy również także inne typy zasłon w kasetach – dzięki sporemu wyborowi będą mogli Państwo dopasować dekoracje okienne do wystroju wnętrza i stworzyć w nim wyjątkową atmosferę.

W naszej ofercie znajdują się:

  • klasyczne rolety kasetowe z materiału – wykonane zarówno z gładkich, jak i ozdobnych materiałów; dostępne w wielu opcjach kolorystycznych.
  • rolety dzień/noc – umożliwiające swobodną regulację dopływu światła i tworzenie w pomieszczeniu niezwykłej, przytulnej atmosfery.

Czym się kierować przy wyborze?

Wybierając roletę, warto kierować się nie tylko jej funkcjonalnością, ale pamiętać o tym, że oprócz roli praktycznej, może ona stanowić również ciekawy dodatek do wnętrza. Kupując roletę kasetową, możemy postawić albo na klasykę i prostotę i wybrać gładką, jednokolorową zasłonę, jak i nieco zaszaleć, wybierając jeden z dostępnych wzorów rolet Vegas PCV czy Rubin.

Doskonałym pomysłem na dodanie wnętrzu charakteru i stworzenie w nim przytulnej, domowej atmosfery są również dostępne w naszym sklepie rolety dzień/noc firmy Coda, Rubin czy Zonda. Te dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – dopasują się do każdego pomieszczenia, dodając mu charakteru i sprawiając, że będzie się prezentowało bardziej oryginalnie.

You may also like...