Rolety

Rolety w stylu naturalnym

Od wielu lat niezwykłą popularnością cieszą się rozwiązania odwołujące się do otaczającej nas przyrody. Wprowadzają one bowiem lekki, bardzo przyjemny klimat, który ma wielu zwolenników. Chcąc taki efekt uzyskać, warto zdecydować się na rolety utrzymane w stylu naturalnym.

Uniwersalne rozwiązanie

Odwiedzając kategorię „naturalne”, naszym oczom ukażą się produkty charakteryzujące się:

  • jasnymi barwami (dominujący jest kolor zielony),
  • ciekawymi wzorami,
  • zróżnicowaną fakturą.

Różnorodność wyboru

Na uwagę zasługują przede wszystkim różne odcienie zieleni oraz błękitu, które zostały uzupełnione również jasną satyną oraz roletami nieco ciemniejszymi, które jednak nadal podtrzymują delikatny, świeży klimat.

Niezwykle interesująco prezentują się także różnego rodzaju wzory, które sprawiają, że całość nie jest nudna. Do tego wszystkiego należy dodać szeroki wybór tkanin, z jakich zostały wykonane rolety. Do naszego wyboru zostały oddane między innymi:

  • tkanina mata,
  • żakard,
  • tkanina podgumowana,
  • satyna.

Wszystko to sprawia, że nasze możliwości aranżacyjne zostają w sposób zdecydowany rozszerzone, dzięki czemu każdy z nas znajdzie coś, czego szukał.

Zalety rolet w stylu naturalnym

Największą jednak zaletą tego typu rolet jest przede wszystkim ich uniwersalność. Doskonale sprawdzą się one zarówno w kuchni, salonie, sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Materiały te, świetnie będą pasować w roletach w kasetach.

Warto zwrócić uwagę również na fakt, iż kolorystyka naturalna nie jest w żaden sposób przytłaczająca. Dzięki temu nie musimy obawiać się efektu, w który zakupione przez nas rolety skupią na siebie całą uwagę odwiedzających nas gości.

W sposób delikatny uzupełnią one aranżację, przez co będziemy mogli podkreślić inne elementy wystroju. Nie należy zapominać również o cechach funkcjonalnych omawianych produktów.

W bardzo dobry sposób przepuszczają one światło, dzięki czemu nasze cztery kąty zostaną naturalnie rozświetlone. Większa ilość światła pomoże nam optycznie zwiększyć metraż, co ma znaczenie zwłaszcza w mieszkaniach niewielkich. Do tego zyskujemy bardzo delikatny, świeży wystrój, który spotka się z aprobatą domowników.

You may also like...