Rolety

Rolety z marketu budowlanego vs rolety na wymiar

Po raz kolejny przeglądasz w Internecie bogatą ofertę rolet na wymiar. Szeroki wybór tkanin, kolorów, wzorów zachwyca i daje możliwość, aby wreszcie wybrać coś szczególnego, co idealnie wkomponuje się w wyposażenie mieszkania.

Jednak pojawia się obawa, czy zamówienie nie będzie się przeciągało w nieskończoność oraz pytania: „od czego w ogóle zacząć?” Czy nie lepiej skusić się na rolety z marketu budowlanego? Spróbujemy odpowiedzieć na te wszystkie pytania.

Wybór rolet w markecie budowlanym

Markety budowlane to jedno z licznych miejsc z dekoracjami okiennymi, gdzie możemy kupić rolety czy żaluzje. Jednak oferta materiałów i wzorów nie jest jednak tu tak bogata, jak w sklepie firmowym. Jesteśmy ograniczeni do wyboru wersji rolet dostępnych na daną chwilę w markecie. Przede wszystkim nie dostaniemy osłon w niestandardowych wymiarach.

Dodatkową trudnością jest to, że sami musimy dokonać pomiarów własnych okien i drzwi balkonowych, co zajmuje nasz cenny czas i nie daje gwarancji, że wymarzony wzór będzie dostępny w tych wymiarach.

Pamiętajmy, że źle dobrane rolety pod względem wymiarów będą za krótkie lub za wąskie. W takim przypadku nie spełnią swojej podstawowej funkcji, jaką jest idealne zaciemnienie pomieszczenia.

Rolety na wymiar – szybkie zamówienie, fachowa obsługa

Wybór rolet w firmowym sklepie daje nam ogromne możliwości:

  • po pierwsze możemy zamówić wymarzone rolety pod względem koloru, wzoru i stylu, dopasowując je idealnie do pozostałego wyposażenia wnętrza,
  • po drugie w pobieraniu wymiarów okna nie jesteśmy zdani tylko na siebie. Profesjonalni fachowcy zrobią to za nas, oszczędzając nasze nerwy i cenny czas,
  • po trzecie montażem rolet również mogą zająć się pracownicy firmy,
  • po czwarte w razie jakiejkolwiek usterki zyskujemy szybką pomoc w firmowym serwisie bez stania w kolejkach,
  • po piąte do wyboru mamy nie tylko tradycyjne rolety materiałowe, ale również rolety rzymskie czy dzień noc.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety na wymiar?

Zamawiając rolety na wymiar podobnie zresztą jak meble na wymiar, zapewniamy sobie przede wszystkim dobre samopoczucie. Nic nie zastąpi osłon wymierzonych z największą precyzją i dobranych pod nasze indywidualne potrzeby. W sklepie firmowym możemy liczyć na pomoc wykwalifikowanych doradców, którzy swą wiedzę zdobywają na branżowych szkoleniach.

Sprawnie działający serwis nie zostawią nas samych sobie w przypadku nawet najmniejszego problemu lub pytań.

You may also like...